Doradztwo prawne swym zakresem obejmuje nie tylko rozwiązywanie problemów prawnych, ale także działania mające na celu uniknięcie negatywnych konsekwencji wynikających z nieznajomości prawa. Zadaniem doradcy prawnego jest świadczenie pomocy prawnej. W jakich sytuacjach warto zgłosić się do kancelarii doradcy prawnego?

Spis treści

Kiedy warto skorzystać?
Na czym polega?
Online i stacjonarnie

Kiedy warto skorzystać z doradztwa doradcy prawnego?

Z doradztwa doradcy prawnego należy skorzystać, gdy potrzebujemy porady lub opinii prawnej. Doradca prawny może też reprezentować nas w charakterze pełnomocnika. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś zatrudnić w swojej firmie etatowego prawnika, to powinieneś wybierać właśnie spośród doradców prawnych.

 

Dokumenty sprawdzane u doradcy prawnego

Na czym polega doradztwo prawne i jaki jest jego zakres?

Z doradztwa prawnego mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Konsultacja z doradcą prawnym w wielu przypadkach może pomóc uniknąć błędów, które miałyby poważne konsekwencje prawne. Pomoc doradcy prawnego może być nieoceniona przy sprawach administracyjnych czy załatwianiu różnych formalności w urzędach. Doradcy prawni zajmują się m.in. opracowywaniem projektów dokumentów, a także analizą już istniejących. Zatrudniani w firmach doradcy prawni odpowiedzialni są za tworzenie pism, umów, kontraktów oraz wszelkich dokumentów mających moc prawną, a także mogą pełnić rolę pełnomocników w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz w postepowaniach administracyjnych.

Porady prawne online oraz stacjonarnie

Poradę prawną można otrzymać w kancelarii doradcy prawnego Mariusza Sowińskiego w Legnicy. Możliwe są konsultacje zarówno telefonicznie, online, jak i bezpośrednio w siedzibie kancelarii. W kancelarii obsługiwani są klienci z całej Polski. Doradca prawny Mariusz Sowiński specjalizuje się w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych, ale zapewnia także wsparcie prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, spadkowego oraz prawa pracy. Możliwe jest wsparcie jednorazowe lub w formie abonamentu, z którego bardzo często korzystają przedsiębiorcy.

Jeśli mają Państwo pytania, proszę o kontakt ze mną.

Jeśli mają Państwo pytania, proszę o kontakt ze mną.

error

Podziel się ze światem

Facebook
Facebook
Visit Us
Instagram